13 Temmuz 2024 Cumartesi
Ana Sayfa / Bizden Haberler / ADANA FLY INN Havacılık Festivali Büyük İlgi Gördü

ADANA FLY INN Havacılık Festivali Büyük İlgi Gördü

Adana Fly-In Havacılık Festivali’ne katılan usta pilotlar,  Çukurova’nın semalarını şenlendirdi. Kelaynak Havacılık Derneği tesislerinde gerçekleştirilen etkinlikte dereceye giren pilotların kupa ve madalyalarını  Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Vekili  Ramazan Akyürek verdi.

 

Hava Sporları Federasyonu ve Kelaynak Havacılık Derneği tarafından düzenlenen  Adana Fly-In Havacılık Festivali, heyecan dolu yarışlara sahne oldu. Yaklaşık 40 uçak ve 50’nin üzerinde pilotun katıldığı festivalde sürat ve hassas iniş yarışmaları yapıldı. Sürat kategorisinde Mesut Göçer birinci, Ali  Özler ikinci, Atilla Hacısüleymanoğlu üçüncülüğü kazandı. Hassas iniş yarışmasında ise Ferhat Tigrel, Ali  Özler ve Atilla Hacısüleymanoğlu şeref kürsüsüne çıktı.

 

Dereceye giren pilotlar, kupa ve madalyalarını  Adana Büyükşehir Belediyesi  Ramazan Akyürek’in elinden aldı. Başkan Vekili  Ramazan Akyürek, Kelaynak Havacılık Derneği’nin yöneticilerini  Adana’nın tanıtımına sundukları katkıdan dolayı kutladı. Kelaynak Havacılık Derneği’nin hava sporlarında çok değerli bir misyonu üstlendiğini ve başarıyla yürüttüğünü kaydeden Akyürek, “Havacılığı tanıtmak ve sevdirmek adına yürütülen eğitim çalışmalarını ve organizasyonları gönülden alkışlıyoruz.  Adana Büyükşehir Belediyesi olarak Başkanımız  Hüseyin Sözlü’nün liderliğinde hava sporları organizasyonlarına da desteğimiz devam edecek” diye konuştu. – ADANA

 

Göz Atın

WhatsApp Image 2017-12-15 at 11.10.17 (1)

Bellanca. 7GCBC 1979 Amerikan champion

Kara Kuvvetleri envanterinde kayıtlı iken THK’ya hibe edildi. Daha sonra Thk kulüplere bağışta bulundu, Kelaynak …

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com